Modern Design Advertising

język

pl en de

Chętnie poznamy Cię bliżej!

Wybierz przedmiot, z którym najbardziej się identyfikujesz, a prawdopodobnie znajdziesz w MDA swoją bratnią duszę! Zobacz jak wygląda i dowiedz się za co ją lubi cały nasz Zespół. Do rzeczy. Poznajmy się!

kasia
monika
jacek
marzena
dorota
daga
ania
mateusz_c
dorota
daga
ania
mateusz_c
mateusz_j
rafal
dorota
Bartek
mateusz_j
daniel
iwona
dorota
maciej_a
marzena
maciej_n
jacek
arrow_left arrow_right back

Jak dużo trzeba mieć siły, sprytu i umiejętności, by zapanować nad bandą rozwydrzonych orangutanów? Ba! Wytrzymywać z nimi w jednym pomieszczeniu osiem godzin dziennie, zachowując trzeźwość umysłu, wspaniały humor i burzę loków w jednym kawałku? Kasia - Pierwiastek żeński w dziale kreatywnym. Wirtuoz kreacji, wirtuoz fortepianu. Orangutany lubią Kasię. Ludzka część MDA również.

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew… a na plaży Monia z laptopem. A w laptopie praca. A w pracy… Wszystko na wczoraj. I już Monia w te pędy za telefon chwyta. Wewnętrzny 24. Na kiedy? – przerażony grafik pyta. Pilnie. Na już. Monia prosi – trzeba robić. No cóż…

Miłośnik ośmiu bitów i gier. Przychodzi do pracy najwcześniej. Ciekawe czy w ogóle śpi? Rano wyciąga zeszyt zapisany pomysłami. Ma chłopak łeb jak… webmaster. Więcej robi niż mówi, co ma sens i przekłada się na efekty. Nie uznaje przegranych. Game over… and over again. Traktuje życie jak grę. Żyje, by wygrywać!

Dźwięk niewinnego puk-puk do drzwi działu kreatywnego może oznaczać tylko jedno: Marzena - najszybszy z accountów – Hurricane on High Heels! Marzenka to rwący potok słów i myśli przekazywanych z prędkością błyskawicy, przy nieodłącznym stukocie uwielbianych przez nią wysokich obcasów. „No, to wszystko wiesz. Lecę pędzę.”

Oglądaliście kultowe Pulp Fiction? „I’m Winston Wolfe. I solve problems” – tak mógłby się przedstawiać bohater niniejszej planszy – Mateusz. Specjalista od rozwiązywania problemów: nie ma znaczenia czy potrzebujesz tekstu, porady dotyczącej projektu, czy szybkiej wyceny. Dokładność, szybkość i precyzja. Nic dziwnego, że kreatywni zwą go Torpeda.

Co robić, żeby wszyscy Cię lubili? Spytaj Dagę. Jest pracowita, więc na bank Ci odpowie, a przy tym dorzuci ciepłe „nie ma sprawy”. Pewnie dlatego Klienci ją uwielbiają, tak jak ona uwielbia… kryminały. Zastrzeli Cię… pięknym uśmiechem, a potem uda się na Zielone Wzgórze do swojej ukochanej Ani. I jak jej nie lubić?

Ania

Ania

Miłośniczka muzyki, chórzystka i dyrygentka. Ania słucha, choć nie przyjmuje nigdy do wiadomości, że „się nie da”. Ania śpiewa, i choć język ma raczej cięty, stosowanie się do słów tych pieśni wychodzi wszystkim na dobre. Ania dyryguje… zespołem kreatywnym w taki sposób, by w pełni zaspokoić nawet najbardziej wymyślne wymagania klienta. Baba z jajem. Takie lubimy!

Ania
Mateusz

Mateusz

Słyszysz donośny śmiech? To Mateusz. Stary, ale jary - najstarszy wiekiem członek działu kreatywnego. Cóż, że średnią wieku podnosi jedynie o rok – liczą się fakty. Na przykład ten, że jest miłośnikiem starych samochodów i dowcipów… z brodą.

Mateusz
Rafał

Rafał

Dyrektor Kreatywny. Plątaninę pomysłów działu graficznego mistrzowsko sprowadza do jednego, trafiającego w punkt zdania. Strzela hasłami z szybkością karabinu. Potrzebujesz copy? Gotowe w piętnaście minut. Prawdziwa Maszyna do pisania.

Rafał
Bartek

Bartek

Ponoć jak ktoś jest dobry we wszystkim, to w niczym nie jest dobry. Bartek to wyjątek potwierdzający regułę. Uloteczka? Proszę bardzo. Animacyjka? Voilà! Ilustracja? Strona www? Hasełko? Logosik? Tort urodzinowy? Bartek potrafi zrobić to i wiele więcej. Zjazd na longboardzie po stromych serpentynach na chorwackim wybrzeżu? Level - PRO. Tylko się nam tam nie połam, Bartuniu!

Bartek
Daniel

Daniel

New Balance – nie tylko na nogach, ale i w życiu. Wytrwały account oraz wymagający instruktor fitnessu. Dużo podnosi… i to nie tylko słuchawkę od telefonu. Jak kręci… to na rowerze. W życiu mówi wprost, a ma o czym, bo z wykształcenia jest polonistą. Pierwszy kandydat do walki z Chuckiem Norrisem!

Daniel
Iwona

Iwona

Iwona dużo miesza. Bynajmniej nie dotyczy to mieszania w papierach - niezależnie od tego, czy jest to najwyższej rangi dokument Klienta, czy prośba o zakup wody mineralnej do działu graficznego. U Iwony zawsze wszystko jest na swoim miejscu. Iwona miesza w domu, następnie wypieka. Słodkim efektem swojej pracy częstuje wszystkich pracowników. Fach w ręku.

Iwona
Dorota

Dorota

Królowa MDA. Władczyni wymagająca, acz wyrozumiała i miłująca. Dorota, jak przystało na Królową, zasiada na tronie z zebry, naszego nadwornego zwierzęcia. Włada mądrze i umiejętnie. Widać to po nas wszystkich. Pańskie oko konia tuczy.

Dorota
Maciej

Maciej

Nie, nie lubi różu, ani żółtego - swoją kartkę widziałby najchętniej w dwóch odcieniach czerni niż żółto-magentową. Nie, nie wierzy w zabobony, przesądy i symbole szczęścia - „ani chińskie, ani polskie, ani żadne”. Faktem jest, że uwielbia koty i inne żywe stworzenia. Faktem jest, że jest specjalistą od IT jakich mało. Faktem jest, że MDA uwielbia Maćka. I uwielbia z Maćkiem się drażnić. Chciałeś kota - proszę bardzo.

Maciej
Maciej

Maciej

Człowiek renesansu z krwi i kości: utalentowany ilustrator, projektant, wulkan pomysłów i kreatywny maestro. Muzyk, aktor miłośnik sztuk walki i wielbiciel kaktusów, które z pasją uprawia. W jego imponującej kolekcji znajdują się już trzy sztuki.

Maciej

MODERN DESIGN ADVERTISING

Jak wyrazić genialną myśl, by została zrozumiana i wywołała pożądany efekt? Słowa, dźwięki i obrazy czasami nie wystarczą. Należy zaangażować wszystkie zmysły. Mówić poprzez dotyk, zapach i smak. To właśnie Modern Design Advertising. Język MDA.

Agencja reklamowa MDA Promotion. Szczecin 2000.

Tak pokrótce można opisać miejsce i czas powstania MDA. Nie jesteśmy sieciową agencją, choć na lokalne warunki na pewno sporą. Nie od dziś jednak wiadomo, że wyznacznikiem dobrej reklamy jest nie ilość, a jakość.

Unikamy rozbudowanych struktur. Jeżeli coś jest dobre, nie leży długo w szufladzie, czekając na decyzje szefów. Dzięki temu nasi Klienci mają zagwarantowaną szybką obsługę, a każdy z nas czerpie większą radość z pracy, czując się ważną częścią MDA.

Tak jest nie tylko kreatywniej, ale i milej. Szanujemy swoje wartości, upodobania i odrębności, a przy tym potrafimy czerpać z nich inspiracje. To się czuje wstępując w nasze progi i współpracując z nami na co dzień.

Praca

Uwaga, jeżeli tworzenie reklam to dla Ciebie fajna praca – nie pisz do nas.
My szukamy ludzi, którzy robią reklamy dla przyjemności.

Obecnie poszukujemy:

 • GRAPHIC DESIGNER

  Chcesz tworzyć najlepsze reklamy na rynku? Pracować z ludźmi, którzy kochają to co robią? Realizować swoje pasje związane z kreacją i designem? Odezwij się do nas.

  Oczekujemy od Ciebie:

  • doskonałej znajomości programów graficznych (rodzina Adobe, Corel),
  • umiejętności rysowania / ilustrowania,
  • terminowości, sprawności i skuteczności w działaniu,
  • kreatywności, także pod dużą presją czasu,
  • samodzielności w myśleniu ;)
  • rzetelności,
  • pracy na miejscu w biurze w Szczecinie.

  Co oferujemy?

  • ppracę w młodym, pogodnym i kreatywnym Zespole,
  • codzienną porcję ciekawych wyzwań,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego.

  Co będzie dodatkowym atutem?

  • animacja (3D Max Studio, After Effects)
  • wiedza dotycząca tworzenia stron www,
  • doskonała znajomość Flasha,

  Istnieje również możliwość odbycia stażu/praktyki pod okiem specjalistów z branży.

  Jesteś zainteresowany/a?

  Prześlij nam swoje CV, list motywacyjny i koniecznie PORTFOLIO na adres: praca@mda.com.pl (w tytule prosimyumieścić nazwę stanowiska).
 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Przypominamy o obowiązkowej klauzuli, którą należy zamieścić w aplikacji: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

 • ACCOUNT MANAGER

  Pomóż nam zwiększyć portfel naszych Klientów a przy okazji też swój!

  Jeśli jesteś osobą:

  • mającą dar przekonywania, potrafiącą rozpoznać potrzeby Klienta,
  • szybko nawiązującą kontakty z ludźmi,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • pogodną, pewną siebie, zmotywowaną na osiąganie wyznaczonych celów,
  • posiadającą umiejętność negocjacji,
  • sprawnie posługującą się pakietem biurowym MS Office,
  • cieszącą się z sukcesów, a niepowodzenie traktującą jako drogę do zwycięstwa,
  • samodzielną, kreatywną, ale też potrafiącą pracować w zespole,
  • interesującą się światem reklamy to?

  Szukamy właśnie Ciebie!

  Twoim zadaniem będzie:

  • sprzedaż usług i produktów agencji,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współtworzenie atrakcyjnej oferty agencji.

  Doświadczenie w sprzedaży B2B, wykształcenie wyższe kierunkowe i znajomość języków obcych (angielski lub niemiecki) będą stanowić dodatkowy atut.

  Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pełną ciekawych wyzwań,
  • dużą satysfakcję z osiąganych sukcesów, także finansową,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość stałego rozwoju.

  Istnieje również możliwość odbycia stażu/praktyki pod okiem specjalistów z branży.

  Jesteś zainteresowany/a?

  Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@mda.com.pl (w tytule prosimy umieścić nazwę stanowiska).
  Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Przypominamy o obowiązkowej klauzuli, którą należy zamieścić w aplikacji:
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883?

 • GRAPHIC DESIGNER | STAŻ

  Chcesz odbyć staż w naszym Zespole jako Graphic Designer?

  Prześlij CV, list motywacyjny, portfolio: praca@mda.com.pl

  Pamiętaj o klauzuli:
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Nasze marki

Dynamiczny rozwój MDA Promotion przyczynił się do wyodrębnienia ze struktury agencji osobnych działów. Przez wiele lat specjalizowaliśmy się w opracowywaniu, tworzeniu i dystrybucji atrakcyjnych gadżetów oraz w projektowaniu indywidualnych, spersonalizowanych kalendarzy. Obecnie to nasze marki MDA Gadget oraz Memo Calendars. Za ich obsługę odpowiadają wysoko wykwalifikowani specjaliści. MDA Promotion wspiera obie marki z silnym udziałem Działu Kreacji, mogąc w ten sposób oferować swoim Klientom znacznie więcej, niż inne agencje.

Zobacz nasze marki:

 • MDA Gadget

  MDAgadget bez r

  MDA Gadget to oferta atrakcyjnych gadżetów opracowywanych i dobieranych pod indywidualne zamówienia Klientów. Współpraca z agencją kreatywną pozwala na tworzenie oferty dobieranej specjalnie pod konkretne akcje promocyjne, także z udziałem MDA Promotion.

  Zawsze staramy się, by opracowywany przez nas gadżet jak najskuteczniej promował markę przez długi czas. Nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają od nas produkt unikalny, jedyny w swoim rodzaju, w pełni odpowiadający wymogom i wizerunkowi promowanych marek. Posiadamy również bogatą ofertę produktów katalogowych, które dobieramy specjalnie pod konkretne akcje promocyjne.

  www.MDAgadget.pl

 • Memo Calendars

  memo calendars notes

  Memo Calendars to efekt kilkunastu lat pracy specjalistów MDA Promotion w dziedzinie produkcji kalendarzy. Obecnie jesteśmy w stanie każdy element kalendarza podporządkować wizji Klienta. Od podstaw projektujemy kalendarze biurowe, książkowe, notesy, także w niestandardowych formach. Tworzymy z kalendarzy atrakcyjne, praktyczne i efektywne formy reklamowe, które z powodzeniem funkcjonują przez cały rok.

  Na kalendarzach znamy się jak nikt inny. Dysponujemy ogromną wiedzą. Doradzamy najlepsze rozwiązania, by efekt finalny zachwycał formą i wykonaniem. Korzystamy z najnowszych technik drukarskich. W produkcji uwzględniamy najnowsze materiały. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki techniczne ze świata kalendarzy. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Ostatnio wzbogaciliśmy naszą ofertę również o formy multimedialne, tworzone na różne platformy i systemy, ze szczególnym naciskiem na urządzenia mobilne. To oferta unikalna w skali całego kraju i pomysł na idealne 365 dni w roku.

  www.memo365.pl

Polityka prywatności

Państwa zaufanie jest dla nas największą wartością. Dlatego przygotowaliśmy specjalny dokument gwarantujący najwyższy stopień poufności przekazywanych nam informacji. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że wszystko, czego się dowiemy o marce, nie trafi w niepowołane ręce i służyć będzie jedynie jej jak najlepszej promocji.

MDA daje na to pisemną gwarancję.